Kraina Smaku

Blog - Kraina Smaku

photo alt text

Zakopane uchodzi za zimową stolicę Polski. Jest to miejsce, które turyści tłumnie odwiedzają zimową porą ze względu na mnogość atrakcji oraz piękne widoki.

photo alt text

Nareszcie zaplanowałeś długo odkładany urlop w Zakopanem, zarezerwowałeś miejsce w hotelu, przybyłeś na miejsce i… jak to bywa w górach, napotkałeś wiatr i deszcz, mimo, że prognozy zapowiadały ciepłe słoneczko.

photo alt text

Zakopane przyciąga co roku wielu turystów. Niezależnie od pory roku, jest to popularny kierunek zarówno na samotne wyprawy, jak i podczas wyjazdów z rodziną i dziećmi.

photo alt text

Wyjazd na urlop wiąże się z dopełnieniem różnego typu formalności, by przebiegł on bez większych problemów. Ważnym elementem każdego wyjazdu jest wybór odpowiedniego noclegu. Podobnie jest podczas planowania urlopu w Zakopanem.

photo alt text

Stolica Tatr oferuje wiele atrakcji dla turystów. Nic dziwnego, że tłumy przyjezdnych spędzają w Zakopanem ferie, wakacje i długie weekendy. Niezależnie od pogody w tym miejscu nie można się nudzić.

photo alt text

Malowanie jajek, święcenie koszyczków czy oblewanie się wodą w Śmigus-Dyngus to tradycje wielkanocne znane w całej Polsce. Warto jednak wiedzieć, że w niektórych regionach – takich jak Podhale – Wielkanoc bywała świętowana w jeszcze ciekawszy i barwniejszy sposób.

photo alt text

Pobyt w Zakopanem w czasie pandemii? Tak, to możliwe!

photo alt text

Już od wielu lat, Podhale to region chętnie odwiedzany przez polskich i zagranicznych turystów.

Pokaż na mapie