Kraina Smaku

Kraina Smaku

Termy Chochołowskie znajdują się w Chochołowie położonym 17 kilometrów od Zakopanego. Są doskonałym miejscem relaksu, w którym znajdują się atrakcje dla dorosłych i dzieci. Termy są także miejscem, w którym poza zabawą można również wpłynąć pozytywnie na stan swojej skóry i ciała. Można do nich dojechać komunikacją publiczną lub autem. 

Strefa basenowa w Termach Chochołowskich

Termy Chochołowskie oferują szeroki wybór basenów. Mali i duzi fani wodnych atrakcji znajdą tu coś dla siebie. Baseny wyposażone są w dysze wodne, gejzery, stanowiska do hydromasażu, sztuczną falę oraz rwącą rzekę. Można skorzystać również z jacuzzi.

Dla dzieci przeznaczony jest wodny plac zabaw znajdujący się na zewnątrz. Dorośli mogą skusić się na mecz siatkówki lub koszykówki wodnej. Dostępny jest również basen sportowy oraz siatka wspinaczkowa. Fanów mocniejszych wrażeń mogą zachęcić zjeżdżalnie pontonowe, a także zjeżdżalnia z zapadnią. Jedna ze zjeżdżalni pontonowych ma aż 164 metrów długości. Latem dostępna jest plaża piaszczysta z leżakami.

Klienci naszych apartamentów w Zakopanem mają zniżki do term, więc po dniu zwiedzania czy jeżdżenia na nartach mogą skorzystać z relaksu w termach w niższej cenie.

Lecznicze kąpiele w Termach Chochołowskich

W Termach Chochołowskich można skorzystać również z oferty kąpieli leczniczych. Są tu baseny z wodą siarkową i wodą solankowo jodowaną. Woda solankowa ma pozytywne działanie na ciało. Powoduje przebudowę naskórka, co wspomaga leczenie chorób skór. Woda siarkowana z kolei wpływa pozytywnie na regenerację chrząstki stawowej, co pomaga walczyć z wieloma chorobami stawów. Działa też dobrze na układ krążenia.

Dla dzieci przeznaczona jest dziecięca łaźnia.

Poza kąpielami warto skorzystać z oferty tekstylnej suchej sauny oraz Groty Solnej.

Pokaż na mapie