Kraina Smaku

Kraina Smaku

Walentynki to wyjątkowe święto. Dla wielu par ważne jest, by spędzić ten dzień inaczej niż zwykle. Dobrym pomysłem jest zrobienie sobie krótkiego urlopu w tym terminie, aby móc to święto spędzić w całości we dwoje. Warto wyjechać w jakieś piękne miejsce. Doskonałym przykładem jest Zakopane. Miasto to jest niezwykle urokliwe w zimowej aurze.

Jak aktywnie spędzić walentynki w Zakopanem?

Podczas walentynek w Zakopanem można skorzystać z różnego typu propozycji przeznaczonych dla zakochanych specjalnie na ten dzień lub zorganizować coś we własnym zakresie.
Jedną z możliwości jest romantyczna przejażdżka saniami. Różnego typu kuligi są w Zakopanem organizowane przez całą zimę.

Można również wybrać się na Gubałówkę, na której zimą tworzone są zimowe iluminacje, o nazwie „Kraina Światła”. 14 lutego odbywa się ich specjalna wersja dla zakochanych. Podczas widowiska można oglądać rzeźby świetlne inspirowane historią Zakopanego, Tatrami oraz podhalańskim folklorem.

Dla tych, którzy wolą spędzić czas tylko we dwoje, dobrym pomysłem będzie wędrówka po górach.

Romantyczna kolacja w zakopiańskiej restauracji

Walentynki nie mogą obyć się bez kolacji, dlatego warto odpowiednio wcześnie zarezerwować stolik w restauracji regionalnej w Zakopanem. Taki dzień przyciąga wiele osób, dlatego nie warto ryzykować, że nie znajdzie się wolnego stolika w miejscu, w którym chciałoby się spędzić wieczór z ukochaną osobą.

W walentynki najlepiej postawić na miejsce kameralne, w którym w rozmowie nie przeszkadza głośna muzyka ani bardzo duża ilość innych osób.

Jeśli nie jest się z Zakopanego, warto wybrać restaurację, która mieści się w tym samym budynku, w którym spędza się noc. Dzięki temu prosto z kolacji będzie można udać się do swojego pokoju, bez konieczności wychodzenia na zimno.

Lorem ipsum dolor t-sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing.

photo alt text

Lorem ipsum dolor t-sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

photo alt text

Lorem ipsum dolor t-sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Lorem ipsum dolor sit amet
Pokaż na mapie