Kraina Smaku

Kraina Smaku

Sylwester to niezwykły czas, który większość ludzi pragnie spędzić wyjątkowo. Ciekawym pomysłem na obchodzenie tego święta jest wyjazd na narty do Zakopanego. Miasto to, co roku odwiedzane jest przez ogromną liczbę turystów pragnących przeżyć nieco zimowego szaleństwa. Oferuje mnóstwo dobrze przygotowanych stoków oraz innych atrakcji.

Stoki dla początkujących i zaawansowanych

W Tatrach każdy znajdzie miejsce do zjeżdżania na nartach odpowiednie dla siebie. Dla osób początkujących i dzieci polecane są wyciągi Pod Wielką Krokwią oraz Gigant. Można na nich liczyć na pomoc instruktorów i wypożyczalnię sprzętu. Oferowane są indywidualne i grupowe kursy dla dzieci i dorosłych.

Innym miejscem dla niedoświadczonych narciarzy jest Polana Szymoszkowa. Znajduje się tam KidsPark Szymoszkowa, w którym dzieci mogą uczyć się jeździć pod opieką instruktora.

Kolejny łatwy stok to Kalatówki. Znajduje się tam przedszkole narciarskie oraz wypożyczalnia i serwis sprzętu.

Trasą polecaną dla tych, którzy potrafią jeździć na nartach, jest stok na Kasprowym Wierchu.

Narty to świetny sposób na rodzinny wypoczynek w Zakopanem, dlatego warto raz na jakiś czas wybrać się wspólnie na taki wyjazd.

Gdzie można jeździć po zmierzchu?

Przełom grudnia i stycznia to czas, w którym zmierzch zapada szybko. Z tego powodu w Tartach znajduje się sporo stoków, które są oświetlane, dzięki czemu można bez problemu korzystać z nich, gdy na zewnątrz jest ciemno.

Jedną z takich tras jest Gubałówka. Widać z niej piękny widok na panoramę Tatr i Zakopane. Warto udać się również na Rafaczówkę, która jest przedłużeniem Gubałówki. Znajdują się na niej 3 wyciągi orczykowe i kolejka krzesełkowa.

Inną trasą jest Budzowski Wierch. Do dyspozycji są tu 3 trasy, w tym jedna dla dzieci, a dwie dla doświadczonych narciarzy.

Lorem ipsum dolor t-sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing.

photo alt text

Lorem ipsum dolor t-sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

photo alt text

Lorem ipsum dolor t-sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Lorem ipsum dolor sit amet
Pokaż na mapie