Kraina Smaku
A lazy image

Wesela w Krainie Smaku

 Od ponad 5 lat organizujemy najbardziej wymagające i wysmakowane wesela na Podhalu. Proponujemy wynajęcie klimatyzowanych sal weselnych:

sali bankietowej Bioło Izba i Restauracji Kryjówka.

Oferujemy szereg dodatków uzupełniających m.in .: oświetlenie, dekoracyjne świece, wazony, świeczniki, pokrowce na krzesła, prezenty dla gości i wiele innych.

Zadbamy o każdy szczegół kulinarny i dekoracyjny. Organizowane przez nas wesele to wyjątkowe i smaczne potrawy przygotowane przez naszą załogę, nad którą czuwa osobiście Szef Kuchni Grzegorz Lelek.

Kraina Smaku to także wyroby cukiernicze, pyszne domowe ciasto, eleganckie deserki na słodki bufet oraz wyśmienite torty weselne.  Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymyślne kształty, kolory i dekoracje - wszystko według Państwa życzenia. Nasza wyśmienita kuchnia i niepowtarzalne menu sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie dniem niezapomnianym.

Organizuj wymarzone wesele w Zakopanem tylko z Krainą Smaku Grzegorza Lelka!

Zobacz kilka naszych realizacji:

Atutem sali weselnej Bioło Izba jest jej wielkość, przestronność oraz niezobowiązujący wystrój, który łączy nowoczesność z elementami góralskiej kultury. Tu góralski folklor i tradycja przeplata się z nowoczesnością i elegancją. Delikatna i stonowana kolorystyka. Dopasowane oświetlenie do indywidualnych upodobań - bez dodatkowych kosztów.

Sala weselna Bioło Izba wszyscy goście bawią się na jednym poziomie: •

  • Układ góralski to inaczej styl biesiadny - stoły łączone. Środek sali przeznaczony na parkiet. Stół prezydialny dla Pary Młodej, bufety: wiejski, rybny, słodki i bar. Przy stołach prostokątnych możliwa liczba gości do 380 osób.
  • Układ pański, stoły okrągłe dla 10-12 osób. Parkiet na środku lub na początku sali. Stół prezydialny dla Pary Młodej, bufety: wiejski, rybny, słodki i bar. Przy stołach okrągłych zalecana liczba gości do 230 osób, możliwa do 280 osób.


 Restauracja zmienia swoje oblicze specjalnie na Państwa wesele, stwarza niepowtarzalny klimat, jest bardzo przytulna, ma bezpośrednie wyjście do ogrodu, w którym znajduje się altana idealna na sesje fotograficzne i śluby cywilne. Restauracja Kryjówka jest idealną salą weselną w stylu vintage i rustykalnym:

  • Układ góralski to inaczej styl biesiadny - stoły łączone. Środek sali przeznaczony na parkiet. Stół prezydialny dla Pary Młodej, bufety: wiejski, rybny, słodki i bar. Przy stołach prostokątnych możliwa liczba gości do 160 osób.
  • Układ pański, stoły okrągłe dla 8-10 osób. Parkiet na środku sali. Stół prezydialny dla Pary Młodej, bufety: wiejski, rybny, słodki i bar. Przy stołach okrągłych możlilwa liczba gości do 120 osób.
​​​​​​​
photo alt text
  •  Proponujemy zarówno wesela jednodniowe, jak i dwudniowe.
  • Istotnym atutem naszego domu jest możliwość zapewnienia noclegu. Kraina Smaku położona jest w spokojnej i łatwo dostępnej części Zakopanego, w sąsiedztwie Sanktuarium na Olczy.
  • Tym, co nas wyróżnia najjaskrawiej jest wyjątkowa kuchnia z autorskim menu Szefa Kuchni Grzegorza Lelka. Nasz Wedding Planner pomoże Państwu w doborze dań, umożliwiając także degustację potraw podczas tworzenia menu. Nasze propozycje dostosujemy do Państwa gustów i wymagań.
  • Nowożeńcy otrzymują od nas apartament na noc poślubną.
  • Możliwość zorganizowania ślubu w altanie w ogrodzie Krainy.

Pomyśleliśmy o najmłodszych gościach weselnych, przygotowaliśmy dla nich pokój zabaw, zewnętrzny plac zabaw i specjalne menu. Dzięki animatorkom dzieciaki nie będą się nudzić na weselu w Zakopanem.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty weselnej połączonej z zabawami dla najmłodszych. Szczegóły przekażemy na spotkaniu.

W ogrodzie Krainy Smaku zlokalizowaliśmy altanę, która jest wymarzonym miejscem na sesję zdjęciową. Organizujemy tu ]śluby cywilne i humanistyczne. Altana jest bardzo plastyczna, z łatwością zaadaptujesz ją do swoich potrzeb.

Twój pobyt w Zakopanem
Pokaż na mapie