Kraina Smaku

Wesela w Zakopanem


Góralskie wesele organizowane w restauracji Kryjówka zmienia swoje oblicze specjalnie dla weselników, dzięki czemu stwarza niepowtarzalny klimat dla przyjęć w stylu vintage, rustykalnym i folkowym. Organizacja wesela w restauracji wiąże się z ograniczeniem liczby gości – dla osób chcących wyprawiać huczne wesela, przygotowano ofertę wynajęcia sali weselnej Bioło Izba. Zaletą Kryjówki jest bezpośrednie wyjście do ogrodu, w którym znajduje się altana – uświetniająca ceremonie cywilne oraz sesje ślubne. Wesele w restauracji daje dwie możliwości ustawienia stołów:

  • Układ góralski to inaczej styl biesiadny – stoły łączone. Środek sali przeznaczony na parkiet. Stół prezydialny dla Pary Młodej, bufety: wiejski, rybny, słodki i bar. Przy stołach prostokątnych możliwa liczba gości to 160 osób.
  • Układ pański, stoły okrągłe dla 8-10 osób. Parkiet na środku sali. Stół prezydialny dla Pary Młodej, bufety: wiejski, rybny, słodki i bar. Przy stołach okrągłych możliwa liczba gości to 120 osób.

Przyjęcie weselne w Kryjówce w Zakopanem może odbyć się jako wesele jednodniowe albo dwudniowe. Istotnym atutem Krainy Smaku jest możliwość zapewnienia gościom weselnym noclegu w spokojnej i łatwo dostępnej części Zakopanego, w sąsiedztwie Sanktuarium na Olczy. Nowożeńcom zostaje udostępniony romantyczny apartament na noc poślubną. Przyjęcie weselne zorganizowane w Kryjówce wyróżnia autorska kuchnia Grzegorza Lelka, a Wedding Planner pomaga w doborze dań, umożliwiając także degustację potraw podczas tworzenia menu.

Wśród gości weselnych znajdują się także dzieci, które zawsze są mile widziane zarówno w Kryjówce, jak i Krainie Smaku. To właśnie z myślą o najmłodszych gościach przygotowano dla nich pokój zabaw, zewnętrzny plac zabaw i specjalne menu. Animatorki dbają o zapewnienie dzieciom atrakcji, dzięki czemu ich rodzice mogą uczestniczyć w zabawach weselnych.

W ogrodzie Krainy Smaku tuż przy restauracji Kryjówka znajduje się altana, która jest wymarzonym miejscem na sesję zdjęciową dla nowożeńców i gości weselnych. Zorganizować tu można śluby cywilne i humanistyczne. Altana jest bardzo plastyczna, z łatwością można ją zaaranżować do swoich potrzeb i wystroju wesela.

Twój pobyt w Zakopanem
Pokaż na mapie