Kraina Smaku

Kraina Smaku

Śnieg otulający majestatyczne góry, zimowe pejzaże za oknem, romantyczna kolacja tylko we dwoje, błogi odpoczynek w eleganckim pokoju… Jeśli chcecie spędzić walentynki w wyjątkowej scenerii, Zakopane to idealne miejsce.

Walentynki w Zakopanem — dlaczego warto?

14 lutego to święto zakochanych, które warto celebrować w wyjątkowy sposób. To doskonała okazja, aby zaplanować weekend w Zakopanem. Nawet krótki pobyt w stolicy Tatr może być doskonałą szansą na wypoczynek, ale również okazją do spędzenia czasu tylko we dwoje.

Walentynki wypadają w zimie, więc przyjazd do Zakopanego z całą pewnością zadowoli wszystkich miłośników sportów zimowych. Tutejsza okolica słynie z różnych tras narciarskich przystosowanych zarówno do jazdy na nartach, jak i na snowboardzie.

Oprócz tego skorzystać można z wielu innych atrakcji. Przede wszystkim w sercu miasta znajdują się Krupówki, czyli najbardziej znana zakopiańska ulica z regionalnymi straganami, sklepikami, restauracjami. Warto się nią przespacerować, nawet jeśli nie jesteście zainteresowani zakupami.

Kolejną ciekawą opcją dla zakochanych jest pobyt w pobliskich termach znajdujących się w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to kompleks basenów geotermalnych zasilanych wodą termalną, gdzie można nie tylko spędzić czas we dwoje, ale i zapewnić sobie doskonały relaks.

Oferta specjalna dla Zakochanych

Kraina Smaku, czyli nowoczesna restauracja i luksusowe apartamenty w Zakopanem, zachęca do skorzystania z oferty specjalnej dla zakochanych. Romantyczny pobyt to walentynkowy pakiet, w skład którego wchodzą dwa noclegi ze smacznym śniadaniem, na miły początek butelka wina i owoce, romantyczna kolacja przy świecach. Zapewniamy też bezpłatny parking oraz 10% zniżki na zamówienia w naszej restauracji.

Tę ofertę przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wszystkich zakochanych, którzy chcą nie tylko zachwycić się zimowym pięknem Zakopanego, ale również spędzić miło czas tylko we dwoje w wyjątkowych okolicznościach.

Jesteś zainteresowany naszym romantycznym pakietem? Zapraszamy do kontaktu.

Pokaż na mapie