Kraina Smaku
A lazy image

Klimatyczna restauracja u podnóża Tatr

photo alt text

Szanowni Państwo, 

informujemy, że Restauracja Kryjówka czynna jest w godzinach 13:00 - 22:00 Serdecznie zapraszamy


photo alt text

Restauracja Kryjówka to niezwykłe miejsce na kulinarnej mapie Zakopanego, w którym Twoje zmysły upoją się bogactwem niezwykłych smaków. Zachęcamy naszych gości do degustowania potraw wywodzących się z bogatej tradycji góralskiej. Polecamy również popularne dania kuchni polskiej.W naszej Restauracji serwujemy gościom dania z karty lub w formie bufetu. Potrawy z nadzwyczajną starannością przygotowujemy i dostarczamy klientom również w formie cateringu. Finezję podanych dań doceniają osoby zatrzymujące się w naszych pokojach i apartamentach: gdy raz zakosztują potraw w Kryjówce, bardzo rzadko zaglądają do innych lokali podczas pobytu na Podhalu.

Zwolenników tradycyjnych potraw kuchni polskiej zachęcamy do rozsmakowania się w bogatej ofercie dań mięsnych, rybnych i mącznych. Przygotowaliśmy również specjalną ofertę smacznych dań dla najmłodszych oraz słodkie menu deserowe.Każdy turysta pokrzepi się solidnie w naszej restauracji po całodniowej górskiej wędrówce. Starannie dobrane wina zadowolą delikatne podniebienia nawet wytrawnych smakoszy tego trunku.Na życzenie naszych gości biesiadowanie w Restauracji Kryjówka uświetnią występy kapel góralskich i kabaretów. Organizujemy również wieczory integracyjne dla gości indywidualnych, biznesowych i grup turystycznych, a także przyjęcia okolicznościowe.Nasza autorska kuchnia nie znosi nudy. Jej niepowtarzalność opiera się na pierwszorzędnym talencie kulinarnym naszego szefa kuchni, który czuwa nad starannym przygotowaniem potraw, które zaspokoją zmysły naszych wspaniałych gości.
photo alt text

W Restauracji Kryjówka odkryjesz prawdziwy smak Krainy Smaku, gdzie tradycja regionalnych potraw łączy się z nowoczesnością i zdrową kuchnią. Skosztuj naszych propozycji… 

W Krainie Smaku dokładamy szczególnej uwagi, by nasze potrawy cieszyły nie tylko podniebienia, ale i oczy. Są zawsze pięknie podane. Zresztą zobaczcie sami.

Krótki filmik reklamowy oprowadzi Cię w telegraficznym skrócie po Restauracji Kryjówka. Przygotowujemy nasze potrawy z największą troską o szczegóły.

Ważna jest współpraca i właściwa atmosfera w kuchni.

Nasza cukiernia chętnie przygotuje dla Państwa smakołyki, które dodadzą słodyczy każdej imprezie. Szczególnie polecamy słodkości na bufety, ciasto, torty. Nasze torty to prawdziwe arcydzieła. Dopracowane w każdym detalu i bardzo smaczne. Oferujemy szeroką gamę smaków, kształtów, kolorów, stylów. Torty weselne idealne, aby uczcić ten najważniejszy dzień w życiu. Podawane w wyjątkowy sposób będą ozdobą weselnej imprezy i na długo pozostaną w pamięci Twoich gości. Można zamówić próbki smaków. Tort na chrzest musi mieć szczególny charakter. Specjalny smak, specjalne ozdoby... Na Podhalu nikt nie robi tak pięknych i pysznych tortów na chrzest. Zdjęcie tego tortu będzie najprawdopodobniej pierwszym w albumie dziecka. Zadbamy o to, aby był naprawdę wyjątkowy. W naszej kuchni powstają znakomite torty komunijne, jedyne w swoim rodzaju. Tort na komunię z Krainy Smaku na pewno zostanie długo w pamięci Twoich gości. Torty urodzinowe Grzegorza Lelka są ozdobą imprez. Kreatywność zdobienia nie zna granic. Samochody, piłkarze... Wszystko to, co chłopcom kojarzy się z zabawą i przygodą, może znaleźć się na torcie Twojego dziecka. Kolorowy świat księżniczek, lalek i baśni. Takich tortów nie znajdziecie nigdzie. Życiowe pasje, marzenia wszystko może stać się u nas tortem…

Jubileusze, otwarcia, pożegnania, podziękowania. Torty na każdą okazję. Naprawdę na każdą.

photo alt text

Polecamy się również na cateringi. Zapewniamy doświadczenie i staranność. Chętnie doradzimy i przygotujemy dania na każdą okazję. A Ty będziesz się cieszyć smakami Krainy w swoim domu lub na Twoim przyjęciu.

Kontakt tel. 788 788 220 lub 600 964 929

photo alt text
Nazywam się Grzegorz Lelek. Jestem człowiekiem z pasją i olbrzymim doświadczeniem. Dania mojej kuchni to małe dzieła sztuki. Tworzę kombinacje smaków, zapachów i kolorów. Przykładam dużo uwagi do tego, żeby dania, desery, bufety cieszyły oko i zachęcały do jedzenia.Byłem członkiem jury w prestiźowych konkursach kulinarnych, brałem także udział i byłem laureatem kilku z nich.Doświadczenie zawodowe zdobywałem w hotelach Litwor, Pod Różą, Belvedere, a także restauracjch WENTZL,  Da Pietro, Lajkonik w Kijowie.​​​​​
Jestem też zdobywcą REKORDU GUINESSA w 2002 w kategorii gotowanie kwaśnicy - 21 tysięcy porcji, 7659 litrów.
Lorem ipsum dolor sit amet
Pokaż na mapie