Kraina Smaku

Restauracja Kryjówka

photo alt text

Szanowni Państwo, 

informujemy, że Restauracja Kryjówka czynna jest w godzinach 13:00 - 21:00 wyłącznie dla Gości hotelowej części Krainy Smaku. O zmianach będziemy informować wraz ze zmianami w sytuacji pandemicznej. Zostańcie z nami.


photo alt text

...na kulinarnej mapie Zakopanego.

Naszym głównym atutem jest wspaniała kuchnia, która zaspokoi wszelkie gusta. Polecamy Państwu bogate bufety śniadaniowe oraz dania a la carte. W naszym menu znajdziecie Państwo nie tylko wyrafinowane dania, ale również kuchnię typowo polską i regionalną. Dania są przygotowywane ze świeżych i naturalnych produktów, głównie od lokalnych dostawców. Godnym uwagi punktem menu jest oferta lunchowa. Codziennie inna propozycja na posiłek w ciągu dnia to znakomity pomysł na to, aby zjeść coś pysznego i zdrowego w bardzo dobrej cenie.

Życzymy Smacznego!

Na życzenie gości zapraszamy góralskie kapele, organizujemy recitale, kabarety. Dla firm i grup zorganizowanych organizujemy wieczory integracyjne. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę gości indywidualnych, biznesowych i grup turystycznych. Restauracja Kryjówka to idealne miejsce na zaręczyny, urodziny, chrzciny, wesele, kolację romantyczną.

photo alt text

W Restauracji Kryjówka odkryjesz prawdziwy smak Krainy Smaku, gdzie tradycja regionalnych potraw łączy się z nowoczesnością i zdrową kuchnią. Skosztuj naszych propozycji… 

W Krainie Smaku dokładamy szczególnej uwagi, by nasze potrawy cieszyły nie tylko podniebienia, ale i oczy. Są zawsze pięknie podane. Zresztą zobaczcie sami.

Krótki filmik reklamowy oprowadzi Cię w telegraficznym skrócie po Restauracji Kryjówka. Przygotowujemy nasze potrawy z największą troską o szczegóły.

Ważna jest współpraca i właściwa atmosfera w kuchni.

Nasza cukiernia chętnie przygotuje dla Państwa smakołyki, które dodadzą słodyczy każdej imprezie. Szczególnie polecamy słodkości na bufety, ciasto, torty. Nasze torty to prawdziwe arcydzieła. Dopracowane w każdym detalu i bardzo smaczne. Oferujemy szeroką gamę smaków, kształtów, kolorów, stylów. Torty weselne idealne, aby uczcić ten najważniejszy dzień w życiu. Podawane w wyjątkowy sposób będą ozdobą weselnej imprezy i na długo pozostaną w pamięci Twoich gości. Można zamówić próbki smaków. Tort na chrzest musi mieć szczególny charakter. Specjalny smak, specjalne ozdoby... Na Podhalu nikt nie robi tak pięknych i pysznych tortów na chrzest. Zdjęcie tego tortu będzie najprawdopodobniej pierwszym w albumie dziecka. Zadbamy o to, aby był naprawdę wyjątkowy. W naszej kuchni powstają znakomite torty komunijne, jedyne w swoim rodzaju. Tort na komunię z Krainy Smaku na pewno zostanie długo w pamięci Twoich gości. Torty urodzinowe Grzegorza Lelka są ozdobą imprez. Kreatywność zdobienia nie zna granic. Samochody, piłkarze... Wszystko to, co chłopcom kojarzy się z zabawą i przygodą, może znaleźć się na torcie Twojego dziecka. Kolorowy świat księżniczek, lalek i baśni. Takich tortów nie znajdziecie nigdzie. Życiowe pasje, marzenia wszystko może stać się u nas tortem…

Jubileusze, otwarcia, pożegnania, podziękowania. Torty na każdą okazję. Naprawdę na każdą.

photo alt text

Polecamy się również na cateringi. Zapewniamy doświadczenie i staranność. Chętnie doradzimy i przygotujemy dania na każdą okazję. A Ty będziesz się cieszyć smakami Krainy w swoim domu lub na Twoim przyjęciu.

Kontakt tel. 788 788 220 lub 600 964 929

photo alt text
Nazywam się Grzegorz Lelek. Jestem człowiekiem z pasją i olbrzymim doświadczeniem. Dania mojej kuchni to małe dzieła sztuki. Tworzę kombinacje smaków, zapachów i kolorów. Przykładam dużo uwagi do tego, żeby dania, desery, bufety cieszyły oko i zachęcały do jedzenia.Byłem członkiem jury w prestiźowych konkursach kulinarnych, brałem także udział i byłem laureatem kilku z nich.Doświadczenie zawodowe zdobywałem w hotelach Litwor, Pod Różą, Belvedere, a także restauracjch WENTZL,  Da Pietro, Lajkonik w Kijowie.​​​​​
Jestem też zdobywcą REKORDU GUINESSA w 2002 w kategorii gotowanie kwaśnicy - 21 tysięcy porcji, 7659 litrów.
Lorem ipsum dolor sit amet
Pokaż na mapie