Kraina Smaku

Klimatyczna restauracja u podnóża Tatr

Informujemy, że Restauracja Kryjówka jest czynna godzinach 13:00 -22:00. W godzinach 7:30 – 10:00 zachęcamy do skorzystania z bogatego bufetu śniadaniowego.

Serdecznie zapraszamy!

Klimatyczna restauracja Kryjówka w Zakopanem znajduje się na terenie Krainy Smaku i słynie z tradycyjnych regionalnych dań podawanych w nowoczesnej odsłonie. Restaurację odwiedzają nie tylko goście spędzający wypoczynek w apartamentach, ale także turyści odwiedzający Zakopane i Podhale – dzięki temu Kryjówka zyskała miano najlepszej restauracji w Zakopanem. Dania serwowane są zarówno z karty, jak i w formie bufetu, co stanowi doskonałą możliwość degustacji potraw wywodzących się z bogatej tradycji góralskiej i kuchni polskiej. Dla najmłodszych gości restauracji przygotowano osobne menu, smakujące nawet największym niejadkom. Po zakończonym posiłku warto skusić się na deser. Istnieje także możliwość skorzystania z oferty cateringu.

Regionalna restauracja Kryjówka specjalizuje się w przyrządzaniu dań mięsnych, rybnych i mącznych, tak popularnych w Zakopanem. Dania są smaczne i estetycznie podane. Z tego powodu Kryjówka jest doskonałym miejscem na przyjęcie weselne w Zakopanem, ponieważ serwowane potrawy są uzupełniane klimatycznym wystrojem nowoczesnej restauracji i sympatyczną obsługą, umiejącą wprowadzić gości w biesiadny i rodzinny nastrój. Dekoracje i menu weselne zawsze są dopasowane do oczekiwań nowożeńców.

Poniższy filmik pozwoli przenieść się do Kryjówki i obejrzeć jej wnętrza, poczuć klimat i atmosferę panującą w restauracyjnej kuchni.

Kryjówka to nie tylko klimatyczna restauracja, serwująca regionalne dania w nowoczesnej odsłonie – to także możliwość skorzystania z oferty cateringu. Zamawiając catering z najlepszej restauracji w Zakopanem, otrzymają Państwo gwarancję doświadczenia gastronomicznego i staranności w przygotowanych potrawach. Oferta dotyczy każdej okazji i rodzaju przyjęcia, w cenie usługi zapewniona jest porada przy wyborze dań. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 788 788 220 lub 600 964 929.

Pokaż na mapie