Kraina Smaku

Kraina Smaku

Zakopane to idealne miejsce na spędzenie sylwestra. Majestatyczne Tatry, ośnieżone szczyty, a przede wszystkim gorąca, góralska atmosfera to najważniejsze argumenty przemawiające za tym, że Nowy Rok warto przywitać „z przytupem” właśnie na Podhalu.

Sylwester w Zakopanem — dlaczego warto?

Powodów jest naprawdę bardzo wiele i trudno byłoby wszystkie wymienić. Najważniejsza jest przede wszystkim atmosfera, jaka panuje tutaj w okresie noworocznym. Każdego roku zimą przyjeżdża tutaj wielu turystów, miasto jest pięknie udekorowane i oferuje mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu. To doskonała okazja do spędzenia szaleńczej nocy sylwestrowej, ponieważ górale potrafią zabawić swoich gości! Przyznać temu rację każdy, kto przeżył to „na własnej skórze”. Klimat w tym czasie jest naprawdę gorący.

Sylwester 2021 w Krainie Smaku

Sylwester w Zakopanem to niezapomniane doświadczenie, szczególnie jeśli spędzasz go w wyjątkowym miejscu. Dlatego właśnie zapraszamy Cię do Krainy Smaku. Zapewniamy komfortowe noclegi, a także prowadzimy klimatyczną restaurację u podnóża Tatr. Przygotowaliśmy specjalną ofertę na ten wyjątkowy czas.

Sylwester 2021 to wyjątkowy pakiet, który obejmuje:

  • noclegi ze śniadaniami w formie bufetu,
  • uroczyste śniadanie w Nowy Rok,
  • wieczór góralski ze śpiewami i kolacją ze specjałami kuchni regionalnej i muzyką na żywo (30.12.2021),
  • słodką niespodziankę,
  • wiele innych udogodnień i atrakcji, w tym m.in. plac zabaw dla dzieci, parking, WiFi.

Zapraszamy do spędzenia u nas czasu nie tylko w noc sylwestrową, ale i przedłużenia pobytu na kilka dni. W Zakopanem i okolicach czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji. Szczególnie zadowoleni będą miłośnicy sportów zimowych, gdyż ta okolica słynie ze wspaniałych stoków narciarskich. Koniecznie musisz spróbować też specjałów naszej restauracji, która specjalizuje się w kuchni regionalnej. Skosztujesz u nas tradycyjnych podhalańskich specjałów w wyjątkowym, autorskim wydaniu.

Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszej oferty specjalnej Sylwester 2021.

Pokaż na mapie