Kraina Smaku

Kraina Smaku

Moda na wesela w ogrodzie przywędrowała do Polski ze Stanów Zjednoczonych, gdzie bardzo często organizowane są kameralne garden party. Coraz więcej Młodych Par marzy o tym, aby to wyjątkowe przyjęcie odbyło się w romantycznej scenerii, wśród zieleni i pięknych krajobrazów. Niewątpliwie takie wesele ma wiele zalet, ale jest też sporym wyzwaniem organizacyjnym. W dalszej części naszego wpisu podpowiemy, na co trzeba zwrócić uwagę, decydując się na ten krok.

Organizacja wesela w ogrodzie — o czym warto pamiętać?

Wesele w ogrodzie ma niewątpliwie bardzo wiele zalet. Przede wszystkim nadal jest to dość nietypowa forma organizacji przyjęć okolicznościowych, która sama w sobie jest bardzo atrakcyjna. Goście też z całą pewnością będą zainteresowani wzięciem udziału w takim wydarzeniu, jednak warto ich wcześniej poinformować, że impreza odbędzie się w ogrodzie, aby mogli stosowanie się do tego przygotować, m.in. pod względem stroju.

W ogrodzie, w którym dominuje piękna roślinność, panuje wyjątkowy, romantyczny klimat, więc nie trzeba dodatkowo martwić się o zbyt wiele dekoracji. Zaletą jest też swobodniejsza atmosfera i więcej przestrzeni na zabawę, rozmowy, spacery. Można też zrealizować wiele pomysłów na niebanalne i niespotykane zazwyczaj atrakcje weselne. Warto też wspomnieć o tym, że przyjęcie w plenerze to również większe bezpieczeństwo epidemiologiczne ze względu na otwartą przestrzeń.

Niemniej trzeba też przygotować się na szereg wyzwań, jakie wiążą się z organizacją przyjęcia na świeżym powietrzu. W naszym kraju jest to możliwe wyłącznie w ciepłych miesiącach. Dodatkowo zawsze trzeba wziąć pod uwagę nieprzewidywalność pogody — nawet latem może pojawić się burza lub nawet lekki deszcz, który może pokrzyżować plany.

Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasze wymarzone wesele w ogrodzie przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami, najlepiej powierzyć jego organizację profesjonalistom. W tym właśnie specjalizuje się Kraina Smaku.

Wesele na świeżym powietrzu w Krainie Smaku

Przygotowujemy niezapomniane wesela w góralskim stylu, które mogą się odbyć w lokalu lub też w ogrodzie przy restauracji Kryjówka. To doskonały pomysł na romantyczne, kameralne przyjęcie z widokiem na góry, które będzie nie lada atrakcją dla wszystkich zaproszonych gości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokaż na mapie