Kraina Smaku

Kraina Smaku

Pandemia COVID-19 wywarła duży wpływ na branżę hotelarską i gastronomiczną. Przyjmowanie i obsługa dużej liczby gości wymagają teraz o wiele więcej wysiłku, ale nasze apartamenty i restauracja w Zakopanem działają prężnie mimo tych przeciwności. Jesteśmy otwarci dla naszych Gości i obsługujemy ich zgodnie z reżimem sanitarnym, zachowując przy tym najwyższe standardy komfortu. Jakie działania podejmujemy, aby Państwa pobyt był nie tylko przyjemny, ale także w pełni bezpieczny?

Bezpieczeństwo w pokojach i apartamentach Krainy Smaku

Już od wejścia na naszych gości czekają dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Znajdują się one przy wszystkich drzwiach wejściowych, windach oraz ogólnodostępnych toaletach. Recepcja także została dostosowana do obowiązujących zasad sanitarnych. Jest oddzielona szybą i może przy niej przebywać tylko jedna osoba. Ograniczenie to nie obowiązuje rodzin i Gości, którzy będą mieszkać w tym samym pokoju. W recepcji jest możliwość zakupu maseczek. Dezynfekcja recepcji odbywa się za każdym razem po obsłudze Gościa lub Gości.
Jeśli chodzi o same pokoje i apartamenty, przed każdym przyjęciem Gości przygotowujemy je zgodnie z najwyższymi standardami higienicznymi. Są wietrzone, gruntownie sprzątane i dezynfekowane. Ręczniki i pościel są prane w wysokiej temperaturze, aby wyeliminować wszelkie drobnoustroje. Personel sprzątający wchodzi do pokoju tylko na życzenie Gości i pod ich nieobecność. Dzięki temu ograniczamy niepotrzebne kontakty między obcymi osobami. Dzięki temu noclegi pod Tatrami w naszym hotelu są w pełni bezpieczne!

Obsługa na najwyższym poziomie

Nasz personel, mimo obostrzeń, obsługuje Gości zgodnie z najwyższymi standardami hotelowej etykiety. Załoga Krainy Smaku została także gruntownie przeszkolona w kwestii nowych norm i przepisów, wprowadzonych z powodu pandemii. Pracownicy są wyposażeni w odzież ochronną, maski, przyłbice i rękawiczki.
Gości, którzy odwiedzają nasz hotel lub restaurację, prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do restrykcji sanitarnych. Staramy się, aby były dla Państwa jak najmniej uciążliwe, a wypoczynek w Zakopanem przynosił same pozytywne doznania!

Pokaż na mapie