Kraina Smaku

Kraina Smaku

Ferie zimowe to doskonała okazja do zwiedzania interesujących miejsc, aktywnego spędzenia wolnego czasu, a przede wszystkim odpoczynku od szkoły i pracy. Gdzie warto wybrać się, aby miło spędzić wolne dni? Dla miłośników sportów zimowych i śnieżnych przygód nie ma lepszego miejsca niż Zakopane.

Zimowe ferie w Zakopanem — dlaczego warto?

Jest mnóstwo powodów, dla których warto spędzić ferie zimowe w Zakopanem. Jednym z nich, dla wielu najważniejszym, jest możliwość aktywnego wypoczynku na tutejszych stokach narciarskich przystosowanych zarówno do jazdy na nartach, jak i na snowboardzie. Z pewnością nie będą się nudzić także najmłodsi goście, którzy preferują szaleństwa na sankach czy tzw. jabłuszkach. Oprócz tego zimą organizuje się tutaj wiele różnych atrakcji, takich jak np. kuligi, ogniska, zabawy taneczne, dlatego też każdy dzień może być wypełniony różnorodnymi formami aktywności.

Nieopodal Zakopanego znajdują się Termy Chochołowskie, czyli największy kompleks basenów termalnych na Podhalu. Obiekt zachęca nie tylko do wodnych szaleństw, ale również sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Wody termalne są bogate w wiele mikroskładników, które sprzyjają regeneracji organizmu.

Ferie w Zakopanem to doskonała okazja do spędzenia czasu wspólnie z całą rodziną. Można tutaj zwiedzać unikalne zabytki, spacerować po Krupówkach, poznawać lokalną kulturę i kuchnię.

Pakiet Zimowy 2022, czyli niezapomniane ferie w górach

Nasza Kraina Smaku przygotowała specjalną ofertę skierowaną do wszystkich, którzy ferie zimowe chcą spędzić w górach. Zakopane to idealne miejsce na zimowy wypoczynek, zachęcające nie tylko do podziwiania majestatycznych gór pokrytych białym puchem, ale i śnieżnych przygód na stokach narciarskich.

W ramach naszego Zimowego Pakietu zapewniamy m.in.: 4 noclegi pod Tatrami w przytulnych pokojach, ciepłych pokojach, śniadania w formie bogatego bufetu w Restauracji Kryjówka, obiadokolacje serwowane lub w formie bufetu (zależy od ilości osób), słodką niespodziankę, dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu oraz bezpłatny parking przy obiekcie. Oprócz tego zapraszamy do naszej Restauracji Kryjówka, która serwuje wyśmienite dania regionalne. Nasi goście w ramach pakietu mogą skorzystać z 10% rabatu na dania a'la carte z naszej restauracji. Co więcej, 10% zniżki otrzymacie Państwo również na Termy Chochołowskie.

Chcesz spędzić niezapomniane ferie zimowe 2022? Skorzystaj już dziś z naszego Zimowego Pakietu. Zapraszamy!

Pokaż na mapie