Kraina Smaku

Kraina Smaku

Kochacie góry i góralskie zwyczaje? Urlopy i długie weekendy chętnie spędzacie na Podhalu? Marzycie o weselu, które odbędzie się w wyjątkowej scenerii? W takim razie zdecydowanie powinniście rozważyć możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego w Zakopanem. Jest to jak najbardziej możliwe i wbrew pozorom wcale nie takie trudne, jak się wydaje - nawet dla osób, które z Podhala nie pochodzą.

Jak zorganizować wesele w góralskim stylu w Zakopanem?

Wesele w Zakopanem to marzenie wielu osób z różnych stron Polski. Przyjęcie w górach tak naprawdę może zorganizować każdy, nawet jeśli z pochodzenia nie jest związany z Podhalem. Od czego zacząć? Skontaktuj się z nami! Specjalizujemy się w organizacji ślubów i przyjęć weselnych, w tym niezapomnianych zabaw w stylu góralskim. Góralskie wesele to biesiada do białego rana, podczas której goście mogą spróbować regionalnych dań i wybornych słodkości z naszej autorskiej restauracji. Szczegółowe menu weselne zawsze dostosowywane jest do oczekiwań przyszłych nowożeńców. Zapewniamy też kompleksowe wsparcie przy wystroju i doborze dekoracji. Osoby zainteresowane mogą skorzystać z pomocy Wedding Plannera.

Podczas góralskich wesel nasza restauracja całkowicie zmienia swoje oblicze specjalnie dla weselników. Można w niej zorganizować kameralne przyjęcie, które będzie miało wyjątkowy klimat. Jeśli jednak planujesz huczną biesiadę, w której weźmie udział wielu uczestników, zapewniamy salę weselną Bioło Izba. W okresie letnim można też zorganizować u nas ślub i wesele w plenerze.

Oprócz wyjątkowej atmosfery, jaka panować będzie podczas tradycyjnego, góralskiego wesela, zapewniamy też szereg innych udogodnień i atrakcji, w tym m.in. możliwość wynajęcia dla gości komfortowych pokojów i luksusowych apartamentów, duży parking, atrakcje dla dzieci, możliwość zorganizowania sesji ślubnej w pięknej scenerii itd.

Marzyszo góralskim weselu w Zakopanem? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zorganizować niezapomniane przyjęcie, które na długo pozostanie w pamięci.

Pokaż na mapie