Kraina Smaku

Kraina Smaku

Śluby plenerowe do niedawna zobaczyć można było niemal wyłącznie w amerykańskich filmach. Obecnie ta forma zaślubin jest coraz częściej praktykowana również w Polsce. Wiele par marzy o tym, aby wypowiedzieć sakramentalne „tak” w wyjątkowej scenerii. Wyobraź sobie, że Wasz ślub odbywa się na tle majestatycznych górskich szczytów… Brzmi ciekawie? Teraz jest to możliwe w Zakopanem.

Jak zorganizować ślub plenerowy w Zakopanem?

Jeśli marzysz o tym, aby Wasz ślub odbył się w górskiej scenerii, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Restauracja Kryjówka pomoże Ci w organizacji niezapomnianego ślubu i wesela w Zakopanem. W naszym ogrodzie odbywają się śluby cywilne i humanistyczne. Znajduje się tutaj altana, którą można zaaranżować zgodnie ze swoimi potrzebami i wystrojem wesela. Nieopodal jest potok, a wokół roztacza się piękny górski krajobraz. W tak wyjątkowych okolicznościach zarówno Państwo Młodzi, jak i zaproszeni goście będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, które na długo pozostanie w pamięci.

Oprócz przestronnego ogrodu, w którym można zorganizować ślub i przyjęcie weselne, zapewniamy też szereg dodatkowych udogodnień, takich jak parking dla gości czy luksusowe pokoje i apartamenty dla gości w naszym hotelu. Na miejscu można skorzystać też ze wsparcia profesjonalnego Wedding Plannera, a także wielu dodatków do dekoracji wystroju, takich jak oświetlenie, wazony, pokrowce na krzesła itd. Nasza obsługa dokłada wszelkich starań, aby to wyjątkowe wydarzenie odbyło się zgodnie z planami i marzeniami Państwa Młodych.

Dlaczego warto zdecydować się na ślub plenerowy w Zakopanem?

Ślub w plenerze to rozwiązanie, na które decyduje się obecnie coraz więcej par. Powodów ku temu jest wiele. W naszym kraju wciąż jest to dość nowoczesna forma ślubów, dlatego też stanowi nie lada atrakcję zarówno dla przyszłych nowożeńców, jak i dla innych uczestników uroczystości. Żadne, nawet najbardziej wymyślne dekoracje nie są w stanie konkurować z naturalną scenerią Tatr, co stanowi najważniejszy argument przemawiający za ślubem w Zakopanem.

Chcesz zorganizować niezapomniany ślub w Zakopanem? Zapraszamy do kontaktu!

Pokaż na mapie