Kraina Smaku

Kraina Smaku

Jesteś miłośnikiem zimowych szaleństw? Zastanawiasz się, gdzie miło i aktywnie spędzić czas, szusując na stoku? Zapraszamy do Zakopanego. Tutaj z pewnością nie będziesz się nudzić. Oto 6 stoków narciarskich, które warto odwiedzić.

  1. Kasprowy Wierch. To tutaj znajduje się słynna kolej linowa. Wjeżdżając nią na szczyt, można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę na polskie i słowackie Tatry. Jest to również jeden z najpopularniejszych i najwyżej położonych ośrodków narciarskich. Znajdują się tutaj czarne trasy Gąsienicowa i Goryczkowa.
  2. Nosal. O ile na Kasprowy Wierch wybierają się raczej doświadczeni narciarze, o tyle na Nosalu doskonała zabawa czeka początkujących miłośników zimowych szaleństw, a także dzieci. Znaleźć można tutaj łagodne stoki i szerokie trasy. Do dyspozycji jest 5 wyciągów orczykowych.
  3. Polana Gubałówka. Oprócz bardzo dobrych tras narciarskich oraz snowparku Goobaya dla snowboardzistów można stąd podziwiać piękny widok na Zakopane i Tatry. Idealna propozycja dla miłośników wspaniałych pejzaży oraz początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy.
  4. Polana Szymoszkowa. Chętnie odwiedzana zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Działają tutaj dwie kolejki: mała — idealna dla początkujących, duża — docierająca na sam szczyt Gubałówki. Jest tu również Kids Park dla najmłodszych.
  5. Kotelnica Białczańska. To największy ośrodek narciarski na Podhalu, zlokalizowany w centrum Białki Tatrzańskiej. Znajdują się tutaj trasy o różnej długości i stopniu trudności.
  6. Witowo. To jeden z najpopularniejszych stoków narciarskich w okolicach Zakopanego. Ośrodek narciarski zapewnia m.in. wyciąg krzesełkowy i wyciąg orczykowy. Stoki przypadną do gustu zarówno początkującym, jak i zaawansowanym narciarzom.

Zarezerwuj najlepszy nocleg w Zakopanem

Po szaleństwach na stoku warto zorganizować sobie przyjemny wypoczynek, najlepiej w komfortowym i przytulnym miejscu. Zapraszamy Cię więc do Krainy Smaku przy ul. Janosówka 13, gdzie czekają na ciebie luksusowe pokoje i apartamenty w Zakopanem. U nas nie tylko porządnie się zrelaksujesz, ale również przepysznych dań kuchni regionalnej w naszej restauracji.

Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z naszymi specjalnymi Pakietami Zimowymi 2022. Zaciekawić Cię może także promocyjna Oferta Sylwester, Oferta Świąteczna czy Grudniowy pobyt w Zakopanem. Zapraszamy!

Pokaż na mapie